Translatable config pages (1.0.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Menu parent
hu: Menü szülő

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Config
hu: Beállítás

en: Parent link
hu: Szülő hivatkozás

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
hu: Egy hivatkozás gyermekeinek legnagyobb mélysége rögzített. Ezért néhány menüpont nem választható ki szülőként, ha így túllépné ezt a határt.
