Translatable config pages (1.0.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Menu
lt: Meniu

en: Bundle
lt: Paketas

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Nuorodoms ir jos palikuoniams maksimalus gylis yra ribotas. Kai kurios meniu nuorodos negali būti tėvukais jei pasirinkus juos bus viršytas šis limitas.
