Translatable config pages (1.0.6) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Menu
sv: Meny

en: Menu parent
sv: Överliggande meny

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Config
sv: Konfiguration

en: Parent link
sv: Ovanliggande länk

en: Config page
sv: Konfigurationssida

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sv: Det maximala djupet för en länk och alla dess underordnade är fast. Vissa menylänkar kanske inte är tillgängliga som ovanliggande val om valet av dem skulle överskrida denna gräns.
