Translatable config pages (1.0.7) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bundle
be: Набор

en: Parent link
be: Зыходная спасылка
