Translatable config pages (1.0.7) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: Parent link
cs: Nadřazený odkaz

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
cs: Maximální hloubka zaoření pro odkaz a všechny jeho potomky je pevně daná. Některé odkazy v menu nemusí být dostupné jako rodiče, pokud by jejich zvolení znamenalo překročení tohoto limitu.
