Translatable config pages (1.0.7) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Bundle
eo: Fasko

en: Parent link
eo: Supera ligilo
