Translatable config pages (1.0.7) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Menu parent
fr: Parent du menu

en: Bundle
fr: Type

en: Config
fr: Configuration

en: Parent link
fr: Lien parent

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fr: La profondeur maximale d'un lien et ses descendants est fixée. Certains liens de menu ne seront peut être pas disponibles si leur sélection induit le dépassement de cette limite.
