Translatable config pages (1.0.7) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Menu
ja: メニュー

en: Bundle
ja: バンドル

en: Config
ja: 設定

en: Parent link
ja: 親リンク

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ja: リンクとそのすべての子の、階層の深さの最大値は固定されています。その上限を超えてしまうために、親として選択できないメニューリンクもあります。
