Translatable config pages (1.0.7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Menu
kk: Мәзір
