Translatable config pages (1.0.7) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Parent link
lv: Vecāksaite
