Translatable config pages (1.0.7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Menu
ro: Meniu

en: Bundle
ro: Pachet

en: Config
ro: Configurație

en: Parent link
ro: Legătură părinte

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ro: Lungimea maximă a unei structuri ierarhice de tipul părinte-copii este fixă. Unele elemente ale structurii nu pot fi disponibile ca legături parinte dacă selectarea lor ar duce la depășirea acestei limite.
