Translatable config pages (1.0.7) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sk: Maximálna hĺbka odkazu a všetkých jeho pododkazov je pevná. Niektoré odkazy v ponuke nemusia byť dostupné ako nadradené, ak by ich výber prekročil tento limit.
