Translatable config pages (1.0.7) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Bundle
sr: Пакет

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sr: Максимална дубина за линк и све његове подређене линкове је фиксирана. Одређени линкови менија могу бити недоступни као надређени ако би њихов избор прекорачио лимит.
