Translatable config pages (1.0.7) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Menu
tr: Menü

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
tr: Bir bağlantının ve tüm alt öğelerinin derinlik üst sınırı sabittir. Bazı menü bağlantıları seçildiğinde bu sınır aşılacaksa, o bağlantılar üst öğe olarak kullanılamayabilir.
