Translatable config pages (1.0.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: List
de: Liste

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Menu
de: Menü

en: Menu parent
de: Übergeordnetes Menü

en: Bundle
de: Subtyp

en: Config
de: Konfiguration

en: Parent link
de: Übergeordneter Link

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
de: Die maximale Verschachtelungstiefe ist begrenzt. Manche Menülinks sind möglicherweise nicht als übergeordnete Links verfügbar, wenn deren Auswahl diese Grenze überschreiten würde.
