Translate Side by Side (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης
