Translate Side by Side (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu
