Translate Side by Side (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Blocks
th: บล็อค

en: Menus
th: เมนู
