Translate Side by Side (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Nodes
pl: Węzły

en: Load
pl: Wczytaj

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu
