Translate Side by Side (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Menus
fa: قائمها
