Translate Side by Side (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང
