Translate Side by Side (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Nodes
is: Nóður

en: Load
is: Hlaða

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir
