Translate Side by Side (8.x-1.4-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Nodes
da: Indhold

en: Load
da: Indlæs

en: Multilingual
da: Sprog

en: Blocks
da: Blokke

en: Menus
da: Menuer

en: Source language
da: Kildesprog
