Translate Side by Side (8.x-1.4-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Load
fa: بارگذاری

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Menus
fa: منوها
