Translate Side by Side (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Source language
he: שפת מקור
