Translate Side by Side (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Load
sk: Načítať

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk
