Translate Side by Side (8.x-1.6-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Load
ca: Càrrega

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Source language
ca: Llengua de la font
