Translate Side by Side (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Nodes
cs: Uzly

en: Load
cs: Načíst

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk
