Translate Side by Side (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Nodes
de: Inhalte

en: Load
de: Laden

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Blocks
de: Blöcke

en: Menus
de: Menüs

en: Source language
de: Ausgangssprache

en: Target language
de: Zielsprache
