Translate Side by Side (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Nodes
jv: Node

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu
