Translate Side by Side (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Load
nl: Laden

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Source language
nl: Brontaal

en: Target language
nl: Doeltaal
