Translate Side by Side (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Load
oc: Cargar

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Source language
oc: Lenga d'origine
