Translate Side by Side (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Nodes
az: Materiallar

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Source language
az: Mənbə dili
