Translate Side by Side (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Load
bg: Зареди

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта
