Translate Side by Side (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Nodes
ru: Материалы

en: Load
ru: Загрузить

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Blocks
ru: Блоки

en: Menus
ru: Меню

en: Source language
ru: Исходный язык
