Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj
