Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Load
fr: Charger

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Blocks
fr: Blocs

en: Source language
fr: Langue d'origine
