Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Nodes
hr: Unosi

en: Load
hr: Učitaj

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici
