Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Source language
lv: Avota valoda
