Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Nodes
sv: Noder

en: Load
sv: Ladda

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Blocks
sv: Block

en: Menus
sv: Menyer

en: Source language
sv: Källspråk
