Translate Side by Side (8.x-1.8-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Load
uk: Завантажити

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню

en: Source language
uk: Вихідна мова
