TranslateThis Button (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: 1 second
hi: 1 सेकंड

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Language settings
hi: भाषा सेटिंग
