TranslateThis Button (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Multilanguage
ku: فرەزمان

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
