TranslateThis Button (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Unknown
pl: Nieznany

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: 3 seconds
pl: 3 sekundy

en: 5 seconds
pl: 5 sekund

en: 10 seconds
pl: 10 sekund

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: 2 seconds
pl: 2 sekundy

en: 4 seconds
pl: 4 sekundy

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Use cookie
pl: Użyj ciasteczka
