TranslateThis Button (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Unknown
uk: Невідомо

en: 1 second
uk: 1 секунда

en: 5 seconds
uk: 5 секунд

en: 10 seconds
uk: 10 секунд

en: Translate
uk: Перекласти

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: 2 seconds
uk: 2 секунди

en: 4 seconds
uk: 4 секунди

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Use cookie
uk: Використовувати куки

en: Always visible
uk: Завжди видимий
