TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Errors
da: Fejl

en: Account administration pages language setting.
da: Sprogindstilling for kontoadministrationssider.

en: Selected language
da: Valgt sprog

en: Language detection methods
da: Metoder til sprogdetektion

en: Selected language configuration
da: Konfiguration af sprogvalg
