TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Errors
de: Fehlermeldungen

en: Account administration pages language setting.
de: Spracheinstellungen für die Verwaltungsseiten des Benutzerkontos.

en: Selected language
de: Ausgewählte Sprache

en: Language detection methods
de: Spracherkennungsmethoden

en: Selected language configuration
de: Konfiguration der ausgewählten Sprache
