TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Errors
es: Errores

en: Account administration pages language setting.
es: Opciones de idioma de las páginas de administración de cuenta.

en: Selected language
es: Idioma seleccionado

en: Language detection methods
es: Métodos de detección de idioma

en: Selected language configuration
es: Configuración de idioma seleccionado
