TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Errors
et: Vead

en: Account administration pages language setting.
et: Konto halduslehtede keeleseade.

en: Selected language
et: Valitud keel

en: Language detection methods
et: Keele tuvastamise meetodid

en: Selected language configuration
et: Valitud keele seaded
