TranslationBliss (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Errors
fi: Virheet

en: Account administration pages language setting.
fi: Tilin hallintasivujen kieliasetus

en: Selected language
fi: Valittu kieli

en: Language detection methods
fi: Kielen tunnistustavat
